fbpx

SVATOMARTINSKÉ 2019 - Přijímáme objednávky!

 Vinobraní je u nás v Sing Wine v plném proudu a úrodu na mladá vína a doufáme, že opět i vína Svatomartinská, máme tzv. po střechou.

POZOR! Svátek Sv. Martina sice vychází na pondělí 11. 11. 2019, ale v letošním roce je výjimka a víno si můžete otevřít UŽ V PÁTEK 8. 11. 2019. Takže zatímco my začínáme pracovat na našich mladých vínech, Vy si je v předstihu můžete objednat.

NA NAŠEM E-SHOPU UŽ NYNÍ NAJDETE NABÍDKU SVATOMARTINSKÝCH VÍN:

Rozvoz vín budeme realizovat od 29. 10. 2019. Vaše objednávky přijímáme také na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE 18 A VÍCE LAHVÍ SVATOMARTINSKÝCH VÍN. Stačí ve volbě dopravy zvolit "Doprava Toptrans Zdarma"!

#PIJMESVATOMARTINSKESLASKOU

VĚDĚLI JSTE, ŽE...?

K popíjení a prodeji Svatomartinského vína se váže několik pravidel: Víno se nalévá VŽDY Z LÁHVE a nikdy ze sudu. Na etiketě musí být VŽDY LOGO SVATOMARTINSKÉHO vína, tj. značka se Sv. Martinem na bílém koni. Každá láhev musí být opatřena PŘEDEPSANOU ZÁKLOPKOU (pro všechny vinaře stejná) s nápisem Svatomartinské a datem ročníku na hrdle láhve.

svato 2019

 

 

 

 

                                                    

 

 

SING WINE

OTEVÍRACÍ DOBA

  • Po - Pá: 8:00 – 16:00 h
  • So - Ne: po tel. dohodě

KONTAKTY

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 775 595 561