DOPORUČUJEME: VINAŘSKÝ PLES 2020

DOPORUČUJEME: VINAŘSKÝ PLES 2020

KDE: Kulturní dům Velké Bílovice

KDY: 8. 2. 2020, od 19:00 hodin

Velkobílovičtí vinaři - spolek vinařů, kam s hrdostí patříme, si vás dovolují pozvat na tradiční Vinařský ples konaný 8. 2. 2020 v Kulturním domě ve Velkých Bílovicích. Cena vstupenky v předprodeji 500 Kč (v ceně vstupenky je mimo jiné i volná degustace velkobílovických vín).

Kompletní informace najdete webu velkobilovictivinari.cz.


ZE SKLEPA DO SKLEPA 2020

ZE SKLEPA DO SKLEPA 2020

KDE: Vinařství Sing Wine, sklep č. 15

KDY: 4. 4. 2020, 11:00 - 19:00 hodin

Největší ochutnávka vín čeká na návštěvníky 15. ročníku Ze sklepa do sklepa ve Velkých Bílovicích v sobotu 4. dubna 2020. Celkem 52 vinařských sklepů se otevře v jediný den milovníkům vína a nabídne to nejlepší ze své úrody. A Vinařství Sing Wine pod číslem sklepu 15 budete tradičně mezi nimi.

Stovky vytříbených červených, bílých i růžových vín, s přívlastky i bez, vyznačující se vynikající chutí a vůní si můžete vychutnat vždy jen jednou na této akci. Putování za skvělými víny po Velkých Bílovicích dokreslí neopakovatelná atmosféra největší vinařské obce u nás, tóny tradiční cimbálové muziky a pochutiny nejen vinného charakteru. Navíc si každý návštěvník odtud odveze vína dle vlastního výběru v hodnotě, která je vždy upřesněna v předprodeji vstupenek pro daný ročník.

Každý návštěvník akce ZSDS obdrží při nákupu vstupenky skleničku s originálním logem "Slípky", katalog zúčastněných vinařů na akci s mapou, kapsičku na krk s logem Slípky a další nutné vybavení, bez kterého se nelze obejít. Samozřejmostí je volná degustace vín ve více než 50 sklepech, pro přemisťování mezi vinařskými oblastmi mohou návštěvníci využít zdarma pendlující autobusy. Ty budou mít i časovou návaznost na vlakové meziměstské spoje. Vše o akci ZSDS najdete na webu velkobilovictivinari.cz.


ZA VINAŘEM DO VELKÝCH BÍLOVIC 2020

ZA VINAŘEM DO VELKÝCH BÍLOVIC 2020

CO JE ZA VINAŘEM DO VELKÝCH BÍLOVIC?

Je to vinařská akce, která začíná od dubna a končí v září 2020. Po dobu 19. týdnů postupně otevřou své dveře 50 vinařství. Každý týden 4 až 5 vinařství, od čtvrtka do středy, ve vedlejší sezóně po dobu 9 týdnů od 15:00 – 19:00 hod a v hlavní sezóně po dobu 10 týdnu od 14:00 do 19:00 hodin.

KOLIK TO BUDE STÁT A KOLIK TOHO OCHUTNÁM?

Zde budete mít možnost degustovat min. 8 druhů vín za 150 Kč na osobu. Po zaplacení degustačního poplatku Vám vinař zapůjčí skleničku a po ukončení ochutnávky si skleničku vinař vezme zpět.

PŘIJÍŽDÍTE DO VELKÝCH BÍLOVIC POPRVÉ A NEVÍTE SI RADY JAK ZAČÍT?

V infocentru a na info-tabuli na náměstí Osvoboditelů ve Velkých Bílovicích zjistíte, kdo má daný termín otevřený sklep. Pokud si vytipujete vinaře, doporučujeme si vzít mapu sklepních uliček ze stojanu, kterou najdete na všech informačních tabulí a podle ní se navigovat.

Konkrétní data, kdy bude otevřeno nejen naše vinařství, ale i další informace najdete na webu velkobilovictivinari.cz.

 


SING WINE VÍNO, VAŠE ETIKETA

SING WINE VÍNO, VAŠE ETIKETA

HLEDÁTE VHODNÝ DÁREK PRO MUŽE I ŽENU?

Růžové pro ženy, červené pro muže, bílé pro každého - víno Sing Wine potěší jako dárek ženy i muže bez rozdílu věku. Udělejte radost kvalitním moravským vínem s etiketou připravenou na míru obdarovanému, ať už vašemu protějšku, blízkým či přátelům. 

CHCETE SE JAKO FIRMA PREZENTOVAT VÍNEM S VLASTNÍM LOGEM?

Věnujte svým obchodní partnerům nebo zaměstnancům jako pozornost při obchodním jednání nebo poděkování za spolupráci láhev dobrého vína z jižní Moravy. Víno pro vás opatříme logem vaší firmy, společnosti nebo obchodní značky. 

SVATEBNÍ VÍNO S ORIGINÁLNÍ ETIKETOU?

Váš nejkrásnějí den v roce se blíží? Chcete svým svatebním hostům u slavnostního stolu nebo jako poděkování nabídnout "své vlastní" víno? Pro budoucí novomanžele rádi připravíme víno s vaším vlastním návrhem tak, aby váš Den D byl opravdu dokonalý.

TOUŽÍTE PO ORIGINÁLNÍ LÁHVI S VLASTNÍM DEKOREM?

Vyzkoušejte jedinečnou metodu pískování nebo ručně malovaného dekoru na láhev samozřejmě našeho vína Sing Wine. Víno nemá vlastní etiketu, jedná se o čistou láhev, na kterou si můžete právě pískováním nebo pomocí ruční malby nechat vytvořit a také přímo navrhnout jakýkoliv motiv, slogan, věnování i obrázek. Spolupracujeme se společností Decofactory.cz, jenž se na dekor na vinné láhve specializují.

Nakoupit naše víno?

Degustace v našem sklepě?

Co nového v Sing Wine?

SING WINE

OTEVÍRACÍ DOBA

  • Po - Pá: 8:00 – 16:00 h
  • So - Ne: po tel. dohodě

KONTAKTY

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 775 595 561