• VÍNO JAKO DÁREK

  VÍNO JAKO DÁREK

  Hledáte vhodný dárek pro vašeho obchodních partnera?
  Rádi byste poděkovali svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci nebo k jejich nejen pracovnímu výročí?

 • DEGUSTACE

  DEGUSTACE

  Stylový vinný sklep se stal pohodovým místem pro příjemné posezení s degustací našich zpívajících vín, ať již s přáteli, rodinou nebo ve firemním kolektivu.

  Unikátem vinného sklepa Sing Wine je nalezená kvelbená podzemní chodba možných tzv. Habánských chodeb.

VÍNO JAKO DÁREK

VÍNO JAKO DÁREK

Hledáte vhodný dárek pro vašeho obchodních partnera? Rádi byste poděkovali svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci nebo k jejich nejen pracovnímu výročí? Toužíte pro víně s originální etiketou k významné příležitosti jako je oslava narozenin, výročí nebo svatba? Víno Sing Wine potěší jako dárek ženy i muže bez rozdílu věku a stane se originálním společníkem při vašich slavnostních příležitostech.

Nabízíme vám možnost jak zakomponovat firemní logo nebo osobní sdělení do etikety a spojit tak lahodný moravský nápoj s designem etikety odpovídajícím vašim představám a přání.

Postup je velmi jednoduchý:

 • degustace vín a následná objednávka požadovaného množství a druhů vína
  (vína k degustaci jsou zdarma včetně možnosti bezplatného zaslání přepravní službou TOPTrans na adresu zákazníka)
 • zaslání loga nebo osobního sdělení ze strany zákazníka a následné grafické zpracování (doporučujeme zaslat formáty v jpg, pdf nebo ai)
 • korektura zákazníkem a finální schválení etikety
 • výroba etikety
 včetně aplikace na daný odběr vína
 • dodání zákazníkovi dle jeho požadavků

V případě zájmu nebo dalších dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.


DEGUSTACE

DEGUSTACE

Náš vinný sklep určený k řízeným i „nezřízeným" degustacím se nachází ve Velkých Bílovicích v okrese Břeclav ve sklepní trati ,,Pod Předníma".

Pozemek pouze se sklepem kvelbeným koupila naše rodina v roce 1987 a rok nato postavila vinný sklep v nynější podobě a navázala tak na rodinnou tradici vinaření ve Velkých Bílovicích.
Vinný sklep byl konstruován převážně pro výrobu vína, ale díky snaze vytváření kvalitnějších vín a služeb našim konzumentům a zákazníkům se postupem času vybudovalo nové vinařství, od roku 2011 pod názvem Sing Wine. Najdete nás na okraji Velkých Bílovic na Žižkovské ulici č. 1365 (za benzinovou pumpou vedle Tesařství – Pila Růžička. Silnice směr Pension U školy – Pálkovi, dál ke ,,křížku" a od něj doleva.)

Stylový vinný sklep se stal pohodovým místem pro příjemné posezení s degustací našich zpívajících vín, ať již s přáteli, rodinou nebo ve firemním kolektivu.
 Unikátem vinného sklepa Sing Wine je nalezená kvelbená podzemní chodba možných tzv. ,,Habánských chodeb", které kdysi vedly z obce až na Hradištěk. Tradiční prostory lisovny jsme přeměnili v místnost pro posezení, která pojme až 30 hostů. Z lisovny se schází po schodech do mezipatra, kde se nachází původní kvelbený sklep s dubovými sudy, dlouhý 12 metrů. Právě zde většinou probíhá ochutnávka vín a v přízemí je pak místnost pro skladování archivních vín.

Možnosti degustace a využití prostor vinného sklepu:

Degustace vín s odborným výkladem i občerstvením. Sklep si můžete objednat pro vaše soukromé i firemní oslavy, prezentace, rauty nebo další výjimečné události a příležitosti (kapacita sklepu 30 osob).

Dále nabízíme:

Zajištění hudby dle vašeho přání - cimbálová muzika i jiné žánry. Po domluvě zajištění ubytování v penzionech nebo hotelu ve Velkých Bílovicích.

Jednoduše jste srdečně zváni ochutnat široký výběr vín našeho vinařství Sing Wine jakkoliv vám to bude vyhovovat. Stačí nás pouze kontaktovat a vše doladíme dle vašich představ a našich možností.

Nakoupit kvalitní víno?

Degustace v našem vinném sklepu?

Co se děje ve Velkých Bílovicích?